Farbowanie włosów produktem Evolution

Farbowanie włosów produktem Evolution

Na farbowanie włosów decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W większości przypadków celem jest zakrycie siwych włosów, zwiększenie poczucia własnej atrakcyjności. Ogólnie rzecz biorąc cały zabieg ma być relaksem, przyjemnością, a jest tym pod warunkiem stosowania wysokiej jakości kosmetyków. Przykładem jest farba Evolution, która trwale kryje wszystkie mankamenty.

Farbowanie włosów produktem Evolution

Czym wyróżnia się farba Evolution?

Tym, co zdecydowanie i na pierwszym miejscu wyróżnia farbę Evolution jest jej kremowa konsystencja, która powstała dzięki technologii 3D. W fazie pierwszej ma miejsce mieszanie, a kolor jest przenoszony w głąb włosa dzięki płynnym kryształom. Pigmenty zawarte w produkcie nie utleniają się przedwcześnie, ponieważ są chronione przez Multi Lamellar Vehicle (MLV). W przypadku niektórych z nich nie dochodzi w ogóle do takiej reakcji, zatem mogą wniknąć w głębsze struktury włosa, ale przy minimalnym otwarciu łusek. Rezultat takiego działania może być tylko jeden - trwałość koloru, miękkie i gładkie włosy na całej długości. To między innymi dlatego farba evolution jest doskonałym wyborem do zmiany koloru włosów, jeżeli ich właścicielce zależy na pięknym i wymarzonym efekcie końcowym.

Druga i trzecia faza farby Evolution

Za absolutną innowację uznaje się obecność kwasu hialuronowego w farbie Evolution. W ciele człowieka substancja ta występuje w naturalny sposób, jest odpowiedzialna za odpowiedni poziom nawilżenia tkanek. Dzięki temu, że tworzy pewnego rodzaju ochronną siateczkę pozwala na równomierne rozprowadzanie farby po włosach. Tym samym poziom nawilżenia pozostaje na naturalnym poziomie. W rezultacie fryzura prezentuje się idealnie, każde pasmo jest wystarczająco mocne i elastyczne, a kolorem można cieszyć się przez naprawdę długi czas. W trzeciej fazie farba Evolution zachwyca technologią HCI, która jest bardzo zaawansowana. Polega to na ewolucji skrystalizowanych mikropigmentów tworzących w środku włosa większe cząsteczki koloru mające intensywniejszą koncentrację. W wyniku działania tej technologii otrzymuje się równomierną i wystarczającą na długo koloryzację.

Doskonałe efekty tylko z farbą Evolution

Produkt kosmetyczny w postaci farby Evolution gwarantuje piękno włosów w bardzo długiej perspektywie. Poza wskazanymi powyżej zaletami nie można zapominać o wysokim komforcie nakładania farby oraz dostępności wielu interesujących kolorów. Sama aplikacja nie wymaga wykonywania szczególnie skomplikowanych czynności, czy tajemnej wiedzy. Producent zapewnia, że farba Evolution to gwarancja bardziej wyrazistego połysku, intensywności koloru i modnego efektu pozostającego na długo. Osoby, które farbują włosy za pomocą tego produktu mogą liczyć na ich piękny wygląd i dokładność krycia, które wystarcza na bardzo długo. Wystarczy wymieszać zawartość tubki z oksydantem we właściwej proporcji i cieszyć się nowym kolorem włosów, w całkowicie nowej odsłonie. Należy pamiętać o zaniechaniu korzystania z metalowych przedmiotów, na przykład miseczek i mieszadełek. A po przygotowaniu farby natychmiast rozpocząć aplikację na włosy.

Podobne artykuły